Aktuālie notikumi

Sociālo mediju PORTFOLIO

Sociālo mediju apmācību cikla "Sociālo mediju PORTFOLIO" dalībnieki uzzinās par digitālo reputāciju - kā to veidot un izkopt līdz perfekcijai, kā arī sociālo mediju platformu "Instagram", "Facebook" un "TikTok" administrēšanu un satura veidošanu kā privātām, tā uzņēmumu un organizāciju vajadzībām.

Uzzināt vairāk

Cassini Hakatons

 No 5. – 7. novembrim desmit Eiropas valstīs, to skaitā arī Latvijā, Liepājā, norisināsies otrais CASSINI hakatons. Hakatonā, izmantojot Eiropas Savienības kosmosa datus, dalībnieki risinās kritiski nozīmīgus Arktikas reģiona izaicinājumus -  klimata pārmaiņu ietekmi uz cilvēku dzīvi, ekonomiku, kā arī savvaļas dzīvniekiem un dabu Arktikā.

Uzzināt vairāk

Kurzemes Inovāciju Granti Studentiem

Ventspils Augstskola (VeA) sadarbībā ar Liepājas Universitāti (LiepU), Ventspils Augsto tehnoloģiju parku (VATP) un Kurzemes Biznesa inkubatoru (KBI) izsludina projekta “Kurzemes inovāciju granti studentiem” 6. cikla Granta pieteikumu konkursu.

Uzzināt vairāk

Ja vēlies organizēt līdzīgus projektus vai pasākumus skolā, izglītības iestādēs, interešu grupās vai uzņēmumos - raksti mums!

Arhīvs

Nometne "Biznesa Skola"

Nometnē ar mērķi rosināt jauniešos uzņēmīgumu un uzņēmējspēju, jaunieši satika un iedvesmojās no uzņēmējiem, kā arī apguva un attīstītīja uzņēmējam ikdienā nepieciešamās prasmes - komandas darbs, atbildību sadale, līderība, mērķorientēta rīcība, problēmu apzināšana un risināšana, komunikācija, saskarsme un prezentēšana.

Uzzināt vairāk

Projekts "Be The Future"

Latvijā, Igaunijā un Zviedrijā līdz 2022. gadam tiek īstenots Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas projekts „Be the Future” ar mērķi iedrošināt jaunietes pārbaudīt savas biznesa idejas dzīvē un veidot izpratni par uzņēmējdarbību kā iespējamu karjeras virzienu. Līdz šī gada 26. septembrim meitenes vecumā no 15-18 gadiem tika aicinātas pieteikties projekta otrajam sešu mēnešu ciklam, kas sāksies oktobrī.

Uzzināt vairāk

Apmācības "Young-Change Makers"

Pasākumā jauniešiem "Jaunie vadītāji - pārmaiņu radītāji" jeb "Young Change-Makers" jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem piedalījās praktiskās apmācībās ar Latvijas un Zviedrijas aprites ekonomikas, ilgtspējas un energoefektivitātes ekspertiem. Apmācībās jauniešus aicināja domāt par biznesa izveidi un to, kā to realizēt caur ilgtspējības/aprites ekonomikas prizmu.

Uzzināt vairāk

0