Biznesa Klimats: 1.līmenis

Bizness tāpat kā laikapstākļi ir neprognozējams. Un tomēr cilvēki turpina gan prognozēt laikapstākļus, gan veidot biznesu. Biznesa Klimats: 1.līmenis ir 5 dienu izaicinājumu cikls jauniešiem vecumā no 15 - 18 gadiem, kurā piedzīvot un adaptēties visdažādākajiem biznesa laikapstākļiem.

Izaicinājumu cikla mērķis ir rosināt jauniešos uzņēmīgumu un uzņēmējspēju. Te jaunieši satiks un iedvesmosies no uzņēmējiem, kā arī apgūs un attīstīs uzņēmējam ikdienā nepieciešamās prasmes - komandas darbs, atbildību sadale, līderība, mērķorientēta rīcība, problēmu apzināšana un risināšana, komunikācija, saskarsme un prezentēšana. 

Reģistrējies izaicinājumu ciklam "Biznesa Klimats: 1. līmenis" līdz 11. oktobrim un rezervē kalendārā - 18. līdz 22. oktobris Liepāja. Vietu skaits ierobežots. 

Ieguvumi

Adaptējies

Pielāgojies mainīgajiem biznesa laikapstākļiem, atklāj un pilnveido savas prasmes

Piedzīvo

Ja noliksi malā lietussargu un saulesbrilles, ceļā pamanīsies iegūt gan jaunus draugus, gan labi pavadīt laiku

Sajūti

Iemācies baudīt gan dzestrus rītus, gan svelmes pēcpusdienas. Radi savu POP-UP biznesu un izaicini sevi vēl nebijušos veidos

Audz

Tāpat kā jebkuram augam vajag gan lietu, gan sauli, arī Tavai izaugsmei nepieciešama dažāda pieredze. Realizē savas idejas un audz!

Laikapstākļu prognoze

Ja vēlies organizēt līdzīgus projektus vai pasākumus skolā, izglītības iestādēs, interešu grupās vai uzņēmumos - raksti mums!

18. oktobris pl. 9:30 - 15:30
Izaicinājums nr. 1 - Sals

Izaicinājumu cikls ir atklāts - laužam ledu un sākam viens otru iepazīt. Pirmās dienas izaicinājums - pārvarēt sasalumu un sasildīties. Dalībnieki viens ar otru iepazīsies, veidos komandas un komandas nosaukumu.  Visas diena garumā sagaida praktiski uzdevumi komandu veidošanā un saliedēšanā, iedvesmojoši stāsti par komandas nozīmi biznesā un ārpus tā.

19. oktobris pl. 9:00 - 15:00
Izaicinājums nr. 2 - Negaiss

Paredzam, ka Liepājas vējš dalībnieku galvās iepūtīs radošumu un idejas lidos kā zibeņi uz visām pusēm.  Otrās dienas izaicinājums - pārdzīvot negaisu. Dalībnieki uzsāk biznesa plānošanu un mēģina notvert labākās idejas, lai dienas beigās spētu atbildēt uz jautājumu "Ko pārdot?". Visas dienas garumā dalībnieki piedalīsies apmācībās par biznesa plānošanu un saņems praktiskus uzdevumus pilnvērtīgai tēmas izpratnei.


20.oktobris pl. 9:00 - 15:00
Izaicinājums nr. 3 - Migla

Dalībnieku galvās virpuļo tūkstošiem jautājumi, kas dara neskaidru skatu. Trešās dienas izaicinājums - izkļūt no miglas. Mentoru vadībā komandas strādā pie atbilstošākā pārdošanas kanāla atrašanas un izveidošanas, tiek radīti pirmie pārdošanas teksti un vizuāļi. Biznesa ideja iegūst skaidrākus apveidus un tiek uzrunāti pirmie klienti. 


21.oktobris pl. 9:00 - 15:00
Izaicinājums nr. 4 - Svelme


IET KARSTI! Laika ir maz, darbu daudz! Ceturtās dienas izaicinājums - nepārkarst. Turpinās darbs pie pārdošanas prasmju pilnveidošanas. Tiek analizēti rezultāti, uzlabota pieeja un iegūti pirmie klienti.


22.oktobris pl. 9:00 - 15:00
Noslēgums - Saulains ar iespējamu īslaicīgu lietu

Spilgti saules stari apžilbina dalībniekus, kādam uzlīst pa retai lietus lāsei. Piektās dienas izaicinājums - palikt ar sausām kājām. Jaunieši dalās pieredzē un secinājumos. Mentoru atgriezeniskā saite. Tiek apbalvotas labākās komandas. Tīklošanās.

Cena

Dalība izaicinājumu ciklā "Biznesa Klimats: 1.līmenis" vienai personai

175 eiro*

*Dalības maksā ir iekļauts gan teorētiskās, gan praktiskās apmācības un tām nepieciešamie izejas materiāli. Tāpat organizatori parūpēsies par dzeramo ūdeni, pusdienām un uzkodām visas nedēļas garumā.

Dalība izaicinājumu ciklā "Biznesa Klimats: 1.līmenis" divām personām**

150 eiro*

*Dalības maksā ir iekļauts gan teorētiskās, gan praktiskās apmācības un tām nepieciešamie izejas materiāli. Tāpat organizatori parūpēsies par dzeramo ūdeni, pusdienām un uzkodām visas nedēļas garumā.

**Piesakoties divatā, abi saņemsiet 25 EUR atlaidi - katrs maksājot 150 EUR par 5 izaicinājuma cikla dienām.

Bieži uzdotie jautājumi

Kā pieteikties?

Aizpildi reģistrēšanās anketu lapas lejasdaļā vai sūti ziņu uz [email protected] Pēc Tava pieteikuma saņemšanas, mēs informēsim Tevi par apstiprināto dalību izaicinājumu ciklam "Biznesa Klimats: 1 līmenis" un nosūtīsim rēķinu.

Cik Biznesa Klimats: 1.līmenis būs dalībnieki?

Nometnē piedalīsies līdz 30 dalībniekiem. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc piesakies laicīgi!

Ko nozīmē 1.līmenis?

Izaicinājumu cikls veidots divos līmeņos. 1. līmenī sāksim no pamatiem un lēnām iesim cauri biznesa veidošanas soļiem, savukārt 2. līmenis paredzēts jauniešiem ar priekšzināšanām, kuri gatavi pārbaudīt spēkus cīņā ar biznesa stihijām. Drīzumā tiks izziņota pieteikšanās 2. līmenim.

Vai dalībai nepieciešamas jebkādas priekšzināšanas par biznesu?

Priekšzināšanas nav obligātas. Tu esi vairāk kā atbilstošs, ja Tevī pulsē interese par uzņēmējdarbību un sava skolēnu mācību uzņēmuma atvēršana. Būsim priecīgi uzņemt ikvienu, kurš jau iepriekš ir piedalījies ar biznesu saistītās apmācībās vai projektos.

Man tūlīt paliks 14 gadi un vēlos pieteikties. / Man tikko palika 19 gadi, vai varu pieteikties? 

Piesakies! Izvērtēsim Tavu pieteikumu un ļoti iespējams, ka kļūsi par "Biznesa Klimats: 1. līmenis" dalībnieku

Vai varu pieteikties kopā ar draugiem?

Jā, droši piesakies kopā ar draugiem. Turklāt, piesakoties kopā ar draugu, abi saņemsiet 25 EUR atlaidi - katrs maksājot 150 EUR par 5 izaicinājuma cikla dienām. 

Covid19?!

Saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā visiem izaicinājuma cikla dalībniekiem būs nepieciešams uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu -  sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19, sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem vai sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu.  Pasākumā var piedalīties arī tie, kuriem pēdējo 48 stundu laikā pirms nometnes sākuma veikts Covid-19 tests un tas ir negatīvs.

Ko man jāņem līdzi?

Organizatori nodrošinās visu nepieciešamo saistībā ar pasākuma norisi. Tev atliek parūpēties, lai jūties ērti savās drēbēs. Kā arī Tev ir jābūt motivācijas pilnam apgūt jaunas prasmes un pielietot tās.

Reģistrējies izaicinājumu ciklam "Biznesa Klimats: 1.līmenis"

Organizatori un sadarbības partneri0