IH_majaslapas_baneri__2_.png

TO_INCLUSION__1_.jpg

Your Future profession

Projekta "Your Future profession" (Tava nākotnes profesija) mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību, sniedzot iespēju izmēģināt sev interesējošo profesiju vai uzņēmējdarbību un, neformālās izglītības metožu rezultātā, apgūt dažādas prasmes veiksmīgas karjeras izveidei.

MĒRĶGRUPA

Projekta vienā ciklā tiks uzņemti 40 jaunieši no Latvijas un Zviedrijas vecumā no 18 līdz 25. Kopā norisināsies divi cikli.

NORISE

2024. gada 1. oktobrī  projektu atklāsim tiešsaistes pasākumā, uzsākot 6 mēnešus garu apmācību un aktivitāšu ciklu. Projekta laikā no oktobra līdz martam dalībniekiem būs iespēja strādāt ar karjeras konsultantiem, mentoriem, noteikt sev vēlamo nākotnes profesiju, noteikt personības tipus, pilnveidot savu CV un komunikācijas prasmes, kā arī iepazīties ar vismaz 3 darba devējiem. Tāpat dalībniekiem būs iespēja izvēlēties vai nu uzsākt savu uzņēmējdarbību, vai kļūt par aktīvu darba meklētāju. "Your Future profession" ietvaros dalībniekiem būs iespēja izmēģināt dažādas profesijas "triecienprakšu" veidā, kā arī aktīvākajiem dalībniekiem būs iespēja doties starptautiskā prakses apmaiņā. Projekts norisināsies angļu valodā.

Projekta noslēgumā dalībnieki pulcēsies klātienē noslēguma pasākumā Latvijā, lai tīklotos ar pārējiem projekta dalībniekiem, piedalītos izglītojošās meistarklasēs un semināros, iegūtu papildu zināšanas, pieredzi un motivāciju virzīties uz priekšu savu karjeras mērķu virzienā.

IZMAKSAS

Visas mācību, transporta, nakšņošanas un ēdināšanas izmaksas sedz projekts - dalība projektā ir BEZ MAKSAS!

Pieteikšanās jau ir atvērta!