Biedru ieguvumi

Izaugsmi veicinoši pasākumi un semināri vismaz četras reizes mēnesī

Starptautiska darba vide un partnerības vairāk kā 100 Impact Hub filiālēs pasaulē


Dažādu instrumentu un zināšanu apguve no nozares profesionāļiem

Priekšrocība dalībai starptautiskos un lokālos projektos

Lojalitātes programma uzticīgiem biedriem

Radoši kolēģi, jauni draugi un Networkings

Sulīgs ieraksts CV kā papildus bonuss

Iespēja izmantot Impact Hub telpas Tavām vajadzībām

Tavu ideju realizēšana biedrības aktivitātēs

Esošie biedri un vēstneši

Artis Daugins

Artis ir "Blue Shock Race" dibinātājs un ambiciozs uzņēmējs. Artis kopā ar komandu dienu no dienas strādā pie inovatīvu, drosmīgu un radošu ideju īstenošanas elektrokartingu un ar to saistīto tehnoloģiju ražošanas nozarē. Astoņu  gadu laikā “Blue Shock Race” elektrokartings kļuvis par ātrāko šāda veida trasnportlīdzekli pasaulē! Viņš uzskata, ka viss neiespējamais ir iespējams un viens no dzīves moto - pārvērst NĒ par JĀ. Artim piemīt neizsīkstoša enerģija un jauda darīt labas lietas. Artis darbojas kā atjaunojamās enerģijas jomas pārstāvis, kurš  vienmēr gatavs  iesaistīties sabiedrības vispārējās interesēs.

Gatis Ginters

Vada Liepājas Speciālās Ekonomiskās Zonas Biznesa attīstības nodaļu ar mērķi sniegt atbalstu esošo investoru tālākai attīstībai Liepājā, kā arī piesaistīt Liepājai jaunus biznesa projektus un investorus. Gatis saņēmis Norwegian Chamber of Commerce in Latvia atzinības rakstu par ieguldījumu Norvēģijas – Latvijas biznesa attiecību veicināšanā. Gatis ir veselīga dzīvesveida piekritējs, mīl sportu un fiziskas aktivitātes dabā, kā arī vēlas motivēt un iedvesmot sabiedrību pievērsties aktīvam dzīvesveidam un fiziskās veselības stiprināšanai.  Dzīvojot Norvēģijā iepazinis pilnvērtīgu atkritumu šķirošanas sistēmu, kuru ieviesis arī savā ikdienā. 

Laura Grundmane

Laura ir projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" vadītāja. Ieguvusi maģistra grādu Vides zinībās un šobrīd ir aktīva vides aizsardzības entuziaste - iesaistās dažādās kampaņās un akcijās ar mērķi izglītot sabiedrību par vides problēmām kā lokālā, tā globālā līmenī. Laura ir viena no enerģiskākajām biedrības “Radi Vidi Pats” aktīvistēm. Savā ikdienā arī pati ieviesusi veselīgus un videi draudzīgus paradumus. Ikdienā bieži uzmundrina vienaudžus un liek tiem aizdomāties par patiesajām dzīves vērtībām. Laura ir drosmīga un cēla mērķa vārdā ir gatava vienatnē kajakā mesties pretī kruīzu kuģiem, lai aizsargātu Vidusjūru. Kā noprotams, Laura dzīvojusi dažādās valstīs un ir gatava dalīties ar savu pieredzi kas iegūta  Francijā, Norvēģijā, Itālijā un Kiprā.  

Amanda Griniece

Amanda šobrīd ir finiša taisnē iegūstot maģistra grādu Internacionālā Erasmus Mundus programā par aprites ekonomiku un ilgtspējību, studējot to Austrijā un Nīderlandē. Paralēli ir iesaistījusies uzņēmumu konsultēšanā stratēģiskos jautājumos par ilgtspējības un aprites ekonomikas principu ieviešanu. Iepriekš absolvējusi Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta klimata zināšanu un inovāciju kopienas (Climate-KIC) kursu. Amanda ir vides ilgtspējas un aprites ekonomikas entuziasts, sirds deg par to runājot un darbojoties, ikdienā piekopj arī videi draudzīgu dzīvesveidu un dzīvo vispārējā saskaņā ar dabu, katru dienu balsojot ar maciņa saturu un izvēlēm par savām vērtībām. 

Beatrise Plēsniece

Beatrise strādā informācijas tehnoloģiju uzņēmumā SIA TestDevLab par informācijas sistēmas testētāju, nodrošinot, iOS aplikācijas atbilstību prasībām Francijas telekomunikāciju kompāniju projektu vajadzībām. Viņa ir ieguvusi dabas zinātņu balakaura grādu datorzinātnēs. Beatrise interesējas par veselīgu uzturu un sportu, kā arī vēlas iedvesmot citus pievērsties veselīgam uzturam un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, izmantojot, jaunākos informāciju tehnoloģiju risinājumus un inovācijas.

Artūrs Plēsnieks

Jau 20 gadus Artūrs ir profesionāls augsta līmeņa svarcēlājs. Piedalījies gan Londonas Olimpiskajās spēlēs, kurās ieņēma augsto 5. vietu, gan Riodežaneiro Olimpiskajās spēlēs, kurās ieņēma 8.vietu. Artūram pieder Latvijas rekordi svarcelšanā, kā arī viņš ir piedalījies neskaitāmās Eiropas un Pasaules līmeņa sacensībās un ieguvis augstvērtīgus un godalgotus rezultātus. Tāpat viņš aizstāv un veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu sabiedrībā, īpaši jauniešu vidē. Artūrs sevi dēvē arī par “zaļā” dzīvesveida piekritēju un aktīvistu. 

Mārcis Veits

Mārcis ir beziepakojuma veikala “Zero Pauna” dibinātājs. Veikalu dibinājis ar mērķi samazināt atkritumu daudzumu un rūpēties par vides ilgtspēju. Veikala nosaukums jau pasaka priekšā - tajā pārdod preces bez iepakojuma, kā arī produktus, kas ir dabai draudzīgi. Mārcis mīl dabu un tāpēc rūpējas par to, organizējot brīvprātīgas talkas dažādu dabas objektu sakopšanai. Viņš, stādot kokus, iesaistās arī dabas resursu atjaunošanā. Mārcis plāno par bezatkritumu dzīvesveidu izglītot arī jauniešus. 

Agnese Niedola

Agnese nereti bijusi tilts starp Norvēģiju un Latviju. Uzkrājusi pieredzi strādājot ar Latvijas uzņēmumiem, kuru saknes meklējamas Norvēģijā un otrādi. Agneses pamatnodarbošanaš ir grāmatvedības un nodokļu konsultāciju pakalpojumu sniegšana ārvalstu uzņēmējiem izvēršot savu biznesu Latvijā, kā arī Latvijas uzņēmējiem darbības veikšanai ārvalstīs. Un, ja ar to ir par maz - Agnese ir izbijusi basketboliste, kura arī saviem bērniem māca mīlēt sportu, būt aktīviem un vienkārši labiem cilvēkiem! 


Daira Bērtule

Daira Kurzemes Biznesa inkubatorā un Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasterī rada stāstus un ietērpj tos vizuālos materiālos. Zināšanas ieguvusi studējot Latvijā, Nīderlandē un Portugālē, taču kā vērtīgāko skolu sauc pašmācību un pieredzi, kas iegūta strādājot kā kultūras, tā uzņēmējdarbības nozarē. Daira tic little things matter, tāpēc vasarā gurķi un tomātu izaudzēs pati savā dārzā, īsākas distances mēros kājām, pirms skriet uz lielveikalu pirkt jaunas bikses, ieskatīsies second-hand veikalos un veikalā, ne tikai līdzi ņems auduma maisiņus, bet arī izvēlēsies Latvijā ražotos produktus. 

Agnese Kajaka

Agnese ir vecākā klientu attiecību vadītāja HansaMatrix AS Ventspils rūpnīcā. Specializējusies B2B biznesa sakaru dibināšanā, klientu attiecību uzturēšanā plašpatēriņa un rūpnieciskās elektronikas sektoros. Ilggadēja pieredze projektu vadīšanā, t.sk. jaunu produktu attīstība un ieviešana ražošanā, kā arī ES fondu administrēto projektu vadīšanā. Agnese Kajaka ir “zaļā” dzīvesveida piekritējā un aktīvi iesaistās dažādos sabiedriskajos projektos saistībā ar vides jautājumiem un ilgtspējīgu aprites ekonomikas modeli sabiedrībā.

Artūrs Butāns

Artūra zināšanas sniedzas visdažādākajos virzienos – digitālais mārketings, pārdošana, personālvadība, lietišķā etiķete, reputācijas un publiskā tēla veidošana, konsultēšana biznesa uzsākšana. Zināšanas ieguvis, studējot otrpus okeānam Austrālijas pilsētā Sidnejā. Ārkārtīgi pieklājīgs un akurāts kā attieksmē pret apkārtējiem, tā pret vidi, kurā uzturas.


Kļūsti par biedru! Aizpildi anketu un pievienojies uzņēmīgu un radošu cilvēku kopienai!

                                                   Spied šeit!