Meiteņu vakars

19. marts


Sveika! 

19. martā rīkojam CONNECT tīklošanās pasākumu.
Kas tas tāds ir?
Ļoti daudzās anketās lasījām par to, ka vēlaties gan iepazīties, gan parunāties, gan dalīties idejās, risinājumos, saņemt atbalstu un atbalstīt!
Tāpēc tieši 19. martā plkst 17:00 aicinu Tevi pievienoties neformālam sieviešu pulciņam! Parunāsim par mērķiem, biznesu, ticēšanu sev, skatu no malas un visu citu, kas aktuāls tādas profesionālas draudzības pulciņos :)
Šāda veida prakse notiek daudzviet ārpus Latvijas, pienācis laiks arī mums veidot tādu foršu un atbalstošu sieviešu kopienu, lai tie mērķi top skaidrāki un vieglāk pa tiem trāpīt!
p.s. Pasākums notiks šaurākā lokā, dalībnieču skaits ierobežots.
p.s.s. Pasākuma dalībniecēm būs jāparaksta konfidencionalitātes līgums, tādējādi, ja pasākumā tiks izpausta sensitīva informācija par kādu ideju vai tamlīdzīgi, informāciju nedrīkstēs izpaust trešajām personām.Sieviešu kopiena CONNECT ir vieta, kur sievietes, kuras darbojās uzņēmējdarbības vidē, vēlas attīstīt savas prasmes kādā jomā, vēlas dibināt kontaktus un gūt atbalstu no līdzīgi domājošām sievietēm. CONNECT kopienas mērķis ir atbalstīt, parādīt iespējas un veicināt savstarpējo attīstību un izaugsmi biznesā. 

CONNECT piedāvās dažādas aktivitātes un resursus, lai palīdzētu sievietēm attīstīt savas uzņēmējdarbības prasmes. Tas var ietvert seminārus, apmācības, tīklošanas pasākumus un citus veidus, kā stiprināt profesionālās saites. Kopienas bieži arī sniedz mentora pakalpojumus, kur pieredzējušas uzņēmējas dalās ar saviem zināšanu un pieredzes bagāžu ar jaunajām dalībniecēm.

Turklāt šādas kopienas var darboties kā platforma, kur sievietes var dalīties savā pieredzē, risināt izaicinājumus un motivēt viena otru sasniegt uzņēmējdarbības panākumus. Sieviešu uzņēmējdarbības kopienas var būt arī nozīmīgs līdzeklis cīņā pret dzimumu nevienlīdzību uzņēmējdarbības vidē, nodrošinot sievietēm vienlīdzīgas iespējas un atbalstu savu mērķu sasniegšanā.

Šādas kopienas bieži pievērš uzmanību arī sociālajiem jautājumiem un ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai, cenšoties radīt pozitīvu ietekmi uz sabiedrību un vidi. Kopumā sieviešu uzņēmējdarbības kopienas sniedz platformu, kur sievietes var dalīties savā uzņēmējdarbības ceļojumā, mācīties no citiem, un kopīgi strādāt uzņēmējdarbības veiksmes sasniegšanai.


CONNECT atklāšanas pasākums

Ideja par uzņēmīgu sieviešu kopienu "Connect" radās jau pirms kāda laika, tā kā ikdienā sanāk daudz strādāt gan ar jaunām biznesa idejām, gan konkrēti sievietēm, kuras vēlas uzsākt savu uzņēmējdarbību un nopelnīt, realizējot kādu ideju īstermiņā vai ilgtermiņā.

Interese par pasākumu bija ļoti liela, bet telpas kapacitāte varēja uzņemt nedaudz vairāk kā 50 sievietes no Liepājās un tuvākās apkārtnes. Kā motivāciju pieteikties pasākuma apmeklējumam sievietes minēja to, ka vēlas būt par daļu no domubiedru grupas, kur sievietes, lai arī pārstāv dažādas uzņēmējdarbības jomas vai ieņem dažādus amatus, var viena otru atbalstīt, dalīties sasniegumos un izaicinājumies, kopā apgūt jaunas prasmes, veidot sadarbības un paskatīties uz sevis radīto produktu vai pakalpojumu no malas.

Atklāšanas pasākuma viešņa bija Dana Bela – uzņēmēja, kura radījusi apakšveļas zīmolu "Wild Spirit" un sevis ražoto produkciju pārdod gan Latvijā, gan ārpus tās. Dana pastāstīja par savu uzņēmējdarbības pieredzi, dzīves un biznesa izvēlēm, grūtībām un panākumiem, un to, ar ko viņa sāka un, kur viņas zīmols atrodās šobrīd.

Starp pasākuma apmeklētājām bija fotogrāfes, skaistumkopšanas speciālistes, projektu vadītājas, produktu radītājas, grafiskās dizaineres, autoservisa vadītājas, topošās uzņēmējas, finansistes un daudzu citu jomu pārstāves.

Sieviešu kopienas "Connect" mērķis ir veidot atbalstošu vidi, kas veicina izaugsmi uzņēmīgu sieviešu vidū, neņemot vērā to, vai sieviete ir pašnodarbinātā, uzņēmuma vadītāja vai darba ņēmēja. Tās būs ikmēneša tikšanās reizes un atbalsta sniegšana sievietēm gan idejas attīstīšanas posmā, gan uzņēmējdarbības procesos. "Connect" ideja ir radusies, lai tālāk pastāstītu par to, cik dažādas un aizrautības pilnas sievietes darbojās Liepājā un tās tuvumā. Ar šīs kopienas izveidi mēs vēlamies atbalstīt sievietes, cienot autentiskumu, ambīcijas un to, cik svarīga ir sievietes pašrealizācija.

Dalīties ar iespējām, iedvesmot, informēt, atbalstīt sevis izvēlētā virzienā.

Sievietes, kuras vēlās saņemt informāciju un apmeklēt turpmākos pasākumus, lūdzam aizpildīt anketu ŠEIT.