Atrodamies Liepājas pilsētas centrā

Impact Hub Liepāja telpas nomniekiem pieejamas 24/7

Pieeja bezmaksas autostāvvietai

Ofisā oglekļa dioksīdu pārstrādā vairāk kā 50 augi

Jūties kā mājās! Te ir gan virtuve, gan atpūtas stūrīši

Nodrošinam ātrgaitas interneta pieslēgumu

Divas reizes nedēļā pie mums ierodas tīrības gariņš

Esam videi draudzīgi, tāpēc Ū vitamīns arī mūsu ofisā

Brīvbrīžus varēsi pavadīt pastaigā gar jūru (15 min gājiena attālumā)

Esam draudzīgi pret četrkājainiem mīluļiem

Impact Hub Liepāja telpās regulāri notiek izglītījoši un tīklošanās pasākumi gan jauniešiem, gan dažādu nozaru profesionāļiem

Mazajiem apmeklētājiem esam sarūpējuši gan krāsainos flomasterus, gan spēļu klučus

Aktuālie telpu piedāvājumi

Pasākumu telpa LIELA (100 m² )


Lielā zāle sevi pierādījusi, kā izcilu vietu semināriem, apmācībām, diskusijām un lielākām sapulcēm. Taču durvis gatava vērt arī neformālu pasākumu jomā un uzņemt filmu vakarus, improvizācijas teātra izrādes un varbūt arī šaha turnīrus - nosauc Tu! 

Cenā iekļauts:

 • zāles noma (līdz 50 cilvēkiem);
 • ātrgaitas internets;
 • tehniskais nodrošinājums;
 • telpas iespējams attīstīt/pielāgot nomnieka vajadzībām;
 • piekļuve WC un virtuves zonai

Ideju muciņa (15 )


Labas idejas nerodas tāpat vien. Mūsu "ideju muciņā" vari tikties ar partneriem, kolēģiem vai pabūt vienatnē, lai radītu idejas, izstrādātu plānošanas dokumentus vai mestos aizrautīgā "prāta vētrā". Telpai nav logu - tas nodrošinās absolūtu privātumu un iespēju koncentrēties. 

Cenā iekļauts:

 • telpas noma (līdz 7 cilvēkiem);
 • ātrgaitas internets;
 • tehniskais nodrošinājums;
 • telpas iespējams attīstīt/pielāgot nomnieka vajadzībām;
 • piekļuve WC un virtuves zonai

Sazināties

Pasākumu telpa VIDĒJA (70 )


Tavā notikumā piedalās ne vairāk kā 35 cilvēki? Pie mums vari nomāt arī daļu no lielās zāles. Piemērots variants nelieliem semināriem un tikšanās reizēm šaurākā lokā.

Cenā iekļauts:

 • pus-zāles noma (līdz 35 cilvēkiem);
 • ātrgaitas internets;
 • tehniskais nodrošinājums;
 • telpas iespējams attīstīt/pielāgot nomnieka vajadzībām;
 • piekļuve WC un virtuves zonai

Ārtelpu pasākumu vieta

Impact Hub Liepāja iekšpagalms var būt gan papildus norises vietas Tavam iekštelpu pasākumam, gan labvēlīgos laikapstākļos notikumu procesiju pilnībā pārceļot uz pagalmu. Labs variants arī tad, ja pasākuma apmeklētāju skaits pārsniedz 50 cilvēkus.

Cenā iekļauts:

 • pagalma noma;
 • ātrgaitas internets;
 • tehniskais nodrošinājums;
 • pagalmu iespējams attīstīt/pielāgot nomnieka vajadzībām;
 • piekļuve WC un virtuves zonai
                                          Sazināties                                          

Greenbox


Impact Hub Liepāja pagalmā nelieliem pasākumiem ir iespējams nomāt Greenbox. Vairāk par Greenbox uzzini ŠEIT


Cenā iekļauts:

 • telpu noma (līdz 10 cilvēkiem)
 • ātrgaitas internets
 • tehniskais nodrošinājums
 • telpas iespējams attīstīt/pielāgot nomnieka vajadzībām
 • piekļuve WC un virtuves zonai

Sazināties


Impact Hub Liepāja telpas ir vieta, kas pievelk un apvieno cilvēkus un kopienas, tehnoloģiju inovācijas, zaļas idejas, ilgtspējīgu domāšanu un nepārtrauktu virzību uz sevis attīstību.

#ImpactHubLiepāja gaiteņos sastapsi

Iemājo Liepājas vēja īpašības. Plašs vēriens, milzīga jauda un nereti netverams skatam, bet sajūtās vienmēr klātesošs. Kā viens cilvēks tik daudz var paspēt? Kolēģiem ir teorija, ka Salvim dienā ir vairāk kā 24 stundas.

Ofisa Zelta sirds. Mīl smaidīt un, viņu satiekot, arī pašam lūpu kaktiņi pastiepjas augstāk. Parūpēsies un apčubinās katru ciemiņu Impact Hub Liepāja telpās.

Grāmatvede kārtība. Katru cīņu ar papīru kalniem uzveic ar nokautu. Harmoniju rod rūpējoties par vairāk kā 50 augiem ofisa telpās. Kušš. Zandai azotē paslēpti arbūzu audzēšanas noslēpumi UN zinās pateikt, kā pareizi rokās turēt makšķeri.

Grāmatvede dīleris. Maina kvalitatīvus jokus pret gardākajiem smiekliem visā ofisā. Varbūt pat pasaulē. Precīzi – Tu šeit dzirdēsi pasaules līmeņa smieklus!

Grāmatvede fokuss. Fokusējas uz svarīgāko. Kas ir svarīgākais? Darīt lietas izcili un izbaudīt procesu līdz pēdējai sekundei. Un tas attiecas ne tikai uz darbu. Apveltīta ar asu prātu un mīļu sirdi.

Zane meklē sazemējumu. Ar vienu kāju balansējot radošos projektu darbos, ar otru sastādot bilances. Un ar abām rokām puķu podos. Kāds ir Emulatorzanes jaudas noslēpums? Neizsīkstoša enerģija, lauvenes izturība, optimistisks skats uz dzīvi un nedrīkstam aizmirst – ofisa biezākais plānotājs.


Efektīga un efektīva personība. Spoži sevi prot pasniegt un kabatā paslēpts ne viens vien energoefektivitātes padoms. Ar savu smaidu, šarmu un plašajām zināšanām spēs izrunāt kurmi no alas. 


Patriotiskākā stīga Impact Hub Liepāja orķestrī. Zināšanas sniedzas visdažādākajos virzienos. Studējis otrpus okeānam – Sidnejā. Ārkārtīgi pieklājīgs, akurāts un spēj atrast komfortu jebkurā situācijā un darba uzdevumā.

Ofisa nenogurdināmā dzirkstele. Viņā slēpjas tieši tik daudz talantu, lai tie pārsteigtu tevi katru dienu! Bauda dzīvi, brīvi komunicē un ir ļoti sirsnīga (lai gan pati domā, ka melnā krāsa ir tā, kas raksturo viņas būtību). Var palīdzēt ar vizuālo materiālu un tekstu izstrādi, vai vienkārši būt draugs. Sarkasma karaliene.

Koordinējot vairākus starptautiskus projektus, kāpj pāri robežām – gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē. Neiedomājamas darba spējas un ar vislielāko atbildību attiecas pret katru savu darbu.

Anastasija kā hameleons spēj pielāgoties un iekļauties kolēģu raibajās personībās un garastāvokļu kāpumos un kritumos. Pasaulē nākusi gada mierpilnākajos svētkos – 24.decembrī.  Taču tas nav zīmogs viņas personībai - Anastasijā mīt arī mazs velniņš. Un runā, ka Anastasija pazīst visus kurjerus Liepājā. Atnāc pajautā, vai tā tiešām ir?!

Fakts, kas par Danu ir jāuzzina pirms viņu iepazīst – viņa ir dziedājusi kopā ar Lauri Reiniku jeb kā viņa mīļi viņu sauc – savu Lauriku. Ļoti aizņemts cilvēks – dzied korī, dejo, raksta, fotogrāfē un straujiem soļiem apgūst TIKTOK pasauli. Mazliet drāmas karaliene, bet, kad iedzer chill-pill, tad viss sanāk un atplaukst smaidā. Interesē psiholoģija un kas lācīšiem vēderā.


Dārta ir jaunākais censonis Kurzemes Biznesa inkubatora grāmatvežu ģimenē. Šobrīd papildina savas zināšanas, studējot Biznesa augstskolā Turība. Pārsteidzošs fakts - Dārtai principā negaršo nekādi augļi. Tagad zinām, ka Dārta Ēdenes dārzā nebūtu pieļāvusi liktenīgo kļūdu, iekozdamies ābolā.

Ilze. Ilze! Ilze!? Nu viņā taču ir tik viegli iemīlēties! Spilgta personība ar tikpat jaudīgiem matiem. Ja Ilzei ļautu par sevi uzrakstīt pāris teikumus ar 500 lapaspušu sējumu būtu par maz. Cilvēks ar radošām rokām – pati rada apģērbu, grafisko dizainu, pasniedz kaligrāfijas kursus, zīmē, līmē. Pateiks arī to, ko domā un skaļi! Satrauc novecošanas tēma. Angļu un vācu valodas grammar police.

Roberts mums ar plašu sirdi un punci. Visiem uzsmaidīs un parunās un pusdienās notiesās kaut sešas pildītas pankūkas. It kā kurzemnieks, taču darba darīšanās apciemojis un iemīlējis visas Latvijas nostūrus. Ja Roberts Tevi samulsina, pārsteidz vai nesaproti ne vārda, ko viņš saka, dod pieci – mums arī tā gadās.  Roberts šo diez vai izlasīs, jo viņam kā exceļa pavēlniekam patīk strukturēti un šūnās sagrupēti teksti.


Instagram

Nāc ciemos!

Impact Hub Liepāja
Strautu iela 4, Liepāja, LV-3401

Sazinies ar mums