Liepājas energoefektivitātes nedēļa tiks atklāta ar pasākumu jauniešiem "Jaunie vadītāji - pārmaiņu radītāji" jeb "Young Change-Makers", kurā jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem piedalīsies praktiskās apmācībās ar Latvijas un Zviedrijas aprites ekonomikas, ilgtspējas un energoefektivitātes ekspertiem. Apmācībās jauniešus aicinās domāt par biznesa izveidi un to, kā to realizēt caur ilgtspējības/aprites ekonomikas prizmu.

Apmācības vadīs

Laura Grundmane

Laura ir projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" vadītāja. Ieguvusi maģistra grādu Vides zinībās un šobrīd ir aktīva vides aizsardzības entuziaste - iesaistās dažādās kampaņās un akcijās ar mērķi izglītot sabiedrību par vides problēmām kā lokālā, tā globālā līmenī. Laura ir viena no enerģiskākajām biedrības “Radi Vidi Pats” aktīvistēm. Savā ikdienā arī pati ieviesusi veselīgus un videi draudzīgus paradumus.

Amanda Griniece

Amanda ir ieguvusi maģistra grādu Internacionālā Erasmus Mundus programmā aprites ekonomikā un ilgtspējībā, studējot to Austrijā un Nīderlandē. Paralēli ir iesaistījusies uzņēmumu konsultēšanā stratēģiskos jautājumos par ilgtspējības un aprites ekonomikas principu ieviešanu. Iepriekš absolvējusi Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta klimata zināšanu un inovāciju kopienas (Climate-KIC) kursu.

Norise

Klātienē

Apmācības noritēs divās savstarpēji nesaistītās daļās, no kurām pirmā no pl.13:00 - 16:00 paredzēta interesentiem klātienē Liepājā, biedrības "Green Tech HUB" telpās, Strautu ielā 4.

Tiešsaistē

Apmācības noritēs divās savstarpēji nesaistītās daļās, no kurām otrā no pl.17:00 - 20:00  notiks attālināti tiešsaistes platformā Zoom.


Der zināt

Apmācības notiks angļu valodā

Apmācību saturs gan klātienes, gan tiešsaistes grupām ir identisks

Klātienes dalībniekiem nepieciešams digitālais COVID-19 sertifikāts vai negatīvs COVID-19 tests

Apmācībās apgūsi jaunas prasmes, pilnveidosi zināšanas un strādāsi ar Latvijas un Zviedrijas mentoriem


Reģistrējies pasākumam “Young change-makers”

Ja ir jautājumi, sazinies!

Zane Feldmane

+371 22494616

[email protected]