Ko darīt, lai vasaras brīvlaiks ir mazliet vairāk par izgulēšanos un non-stop TikTok skrollēšanu? Strādāt? Apgūt jaunas prasmes? Iesaistīties projektos? Uzzini vairāk par iespējām, ko piedāvā Liepājas uzņēmumi un organizācijas zemāk. 

Skolēnu vasaras nodarbinātība

Pasākums tiek īstenots skolēnu vasaras brīvlaika mēnešos no 1. jūnija līdz 31. augustam. Skolēns pasākumā piedalās vienu mēnesi, atsevišķos gadījumos nodarbinātība var tikt pagarināta līdz diviem mēnešiem. Elektroniski reģistrēties pasākumam skolēni var no 2022. gada 2. maija līdz 15. augustam, aizpildot pieteikuma anketu Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā. Pieteikumā būs jānorāda informācija par reģionu, kurā vēlēsies strādāt. Tomēr jāatceras, ka skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo valsts līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots, un iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka reģistrēto skolēnu daudzums pārsniedz piedāvāto darba vietu skaitu.


#TeIrDarbs jauniešiem

  • Wood Stock ir kokteiļbārs Liepājā aktīvajā vasaras sezonu meklē gan viesmīļus (jābūt vismaz 18 gadus vecam), gan pavāru. Iepriekšēja pieredze nav svarīga. Nepieciešama vēlme mācīties un attīstīties.

Rihards Ozolnieks:
[email protected]
+371 29 493 255

  • Restorāns “Olive”  vasaras sezonā aicina darbā viesmīli

[email protected]
+371 29 108 280

  • Bārs un klubs "Red Sun Buffet"  vasaras sezonā aicina darbā viesmīļus, bārmeni, pavāru. (18+)

[email protected]
+371 25 858 580


Impact Hub Liepāja vasaras nometnes

Biznesa skola jauniešiem “Sērfings Biznesa Okeānā” ir iedvesmojoši pasākumi jauniešiem no 7.-12. klasei, kuros iegūt zināšanas dažādās ar biznesu saistītās jomās, piemēram, ekonomikā, finansēs, līderībā, pārdošanā u.c. Tā ir iespēja praktiski izmēģināt “sērfot” biznesa pasaulē, veidojot un attīstot savu produktu vai pakalpojumu, kā arī gūt savus pirmos ienākumus un kļūt par priekšnieku pašam sev. Jauniešu izaugsmei līdzi sekos un palīdzēs mentori - Latvijā atpazīstamas un ietekmīgas personības un nozaru līderi.

Liepājas Jauniešu māja vasaras piedāvājums

Jauniešu mājā darbojas Jaunatnes lietu komisija, Skolēnu dome, Jauniešu mājas padome  un citas jauniešu organizācijas. Jauniešu māja Liepājā piedāvā iespēju pilnveidoties dažādās neformālās mūzikas, valodu, teātra, video un citās nodarbībās. Sadarbojas ar jaunatnes jomu saistītām pašvaldības un valsts mēroga iestādēm. Aktīvi iesaistas brīvprātīgajā darbā šeit un citur Eiropā, piedalās starptautiskos projektos. Rīko koncertus, teātra izrādes, izstādes, izglītojošas tikšanās un diskusijas ar politiķiem, uzņēmējiem u.c. nozaru ekspertiem. Sniedz informatīvu atbalstu, piedāvā arī prakses vietas studentiem. Veicina labklājību un popularizē veselīgu dzīvesveidu. 

Maija programma

Jūnija programma

Augusta programma

Biedrības "Keep The Change" vasaras nometnes

Biedrība "Keep The Change" organizē Erasmus+ un vietēja mēroga aktivitātes jauniešiem un pieaugušajiem gan Latvijā, gan ārzemēs. Pieredze mērāma vairāk kā 15 projektu īstenošanā.  Vasarā iespēja pilngadīgiem jauniešiem piedalīties bezmaksas nometnēs.

[email protected]
+371 29 402 272